• GPF
  • Titulinis
  • GPF
  • LT
  • EN

Katalogas

Varizoom Navigator

Stabilizavimo sistema VZ Navigator yra sukurta naudoti kartu su rankiniais VZ FlowPod arba Glidecam stabilizatoriais. VZ Navigator naudoja tokią pat liemenę ir palaikančią atramą, kaip ir profesionalios Varizoom GT stabilizavimo sistemos. Naudojant VZ Navigator, kameros svoris bus perkeltas nuo jūsų… Skaitykite plačiau »

Varizoom Stealth

Stilingas, lengvas korpusas, antros kartos patentuota elektronika. Zoom mygtukas reaguoja į paspaudimo stiprumą. Šis nedidelis pultelis siūlo neprilygstamą patogumą ir efektyvumą filmuojant. -         Kintamas Zoom greitis; -         Fokuso mygtukas; -         Įrašymo/pauzės mygtukas; -         Kameros įjungimo/išjungimo mygtukas; -         LED lemputė šviečia… Skaitykite plačiau »

Varizoom Stealth LX

Stealth LX versija turi tris papildomas funkcijas: Informacija, Autofokusas, Kadrų paieška. Stilingas, lengvas korpusas, antros kartos patentuota elektronika. Zoom mygtukas reaguoja į paspaudimo stiprumą. Šis nedidelis pultelis siūlo neprilygstamą patogumą ir efektyvumą filmuojant. -         Kintamas Zoom greitis; -         Fokuso mygtukas;… Skaitykite plačiau »

VZ FlowPod diržas

Varizoom juosmens diržas yra skirtas naudoti kartu su VZ Flowpod vienakoju. Tai ypač padeda kai yra yra filmuojama aukštai virš galvos, perkeliant kameros svorį ant operatoriaus liemens.   Kaina 23 EUR. Skaitykite plačiau »

VZ FlowPod papildomas svoris

VZ FlowPod papildomas svoris. Kaina 25 EUR. Skaitykite plačiau »

VZ FlowPod prailgintas vienakojis

VZ Flowpod prailgintas vienakojis. Bendras ilgis 157 cm vietoj 137 cm. Kaina 59 EUR. Skaitykite plačiau »

Partneriai

Boom
SWIT
E-image
Glidecam
Hoodsmanusa
Varizoom
Cobracranes
Muzikos prekes
Comer

Ā© 2009 UAB "Lakona". Zarasų 24-1, LT 44143 Kaunas, El. paÅ�tas: . Visos teisės saugomos.

sprendimas: IMODUS