• GPF
  • Titulinis
  • GPF
  • LT
  • EN

Stabilizavimo sistemos

Glidecam Body-Pod

Glidecam Body-pod yra lengva, standžios atramos sistema, kuri, naudojant su bet kuriuo Glidecam rankiniu stabilizatoriumi, leidžia visą sistemos svorį perkelti kūnui. Naudojant Body -pod galima komfortiškai filmuoti ilgą laiką. Įtampa ir nuovargis faktiškai yra pašalinami ir jūs galite laisvai filmuoti.… Skaitykite plačiau »

Glidecam HD serija

Glidecam HD serijos rankinės stabilizavimo sistemos - naujausias Glidecam Industries produktas. Naudojant Glidecam HD1000, HD2000 arba HD4000 jūsų kamera visada bus gerai išbalansuota bei apsaugota nuo nepageidaujamų rankos judesių. Dabar jūs galite laisvai eiti, bėgti, lipti laiptais ir kamera visada… Skaitykite plačiau »

Glidecam X-10

Glidecam X-10 GLIDECAM X-10 yra labai pažangi, profesionalių kamerų stabilizavimo sistema, skirta kameroms, sveriančioms iki 3 kg, naudojant su Glidecam 2000Pro arba nuo 2 iki 4,5 Kg naudojant su Glidecam 4000Pro. GLIDECAM X-10 sistema leis jums eiti, bėgti, lipti laiptais… Skaitykite plačiau »

Glidecam XR serija

Pažangi ir naujo dizaino Glidecam XR-Series TM suteikia universalumo rankinių stabilizatorių pasaulyje. Lengvi ir modernūs Glidecam XR-1000, XR-2000, XR-4000 rankiniai stabilizatoriai leis jums filmuoti sklandžiai, išvengiant kameros drebėjimų ir tokiu būdu sukurti profesionalią filmuotą medžiagą. Su Glidecam XR-serijos stabilizatoriais jūsų… Skaitykite plačiau »

Varizoom FlowPod

FlowPod jums siūlo tris įrankius viename - tai vienakojis, stabilizatorius bei filmavimas pažeme (Priedas filmavimui pažeme įsigyjamas atskirai). Su patentuota vienakojo sistema, galima greitai stabilizatorių paversti vienakoju ir atvirkščiai.  Unikali stabilizavimo sistema yra paprasta naudojime, leidžianti sutaupyti nemažai laiko stabilizuojant… Skaitykite plačiau »

Varizoom Navigator

Stabilizavimo sistema VZ Navigator yra sukurta naudoti kartu su rankiniais VZ FlowPod arba Glidecam stabilizatoriais. VZ Navigator naudoja tokią pat liemenę ir palaikančią atramą, kaip ir profesionalios Varizoom GT stabilizavimo sistemos. Naudojant VZ Navigator, kameros svoris bus perkeltas nuo jūsų… Skaitykite plačiau »

VZ FlowPod diržas

Varizoom juosmens diržas yra skirtas naudoti kartu su VZ Flowpod vienakoju. Tai ypač padeda kai yra yra filmuojama aukštai virš galvos, perkeliant kameros svorį ant operatoriaus liemens.   Kaina 23 EUR. Skaitykite plačiau »

VZ FlowPod papildomas svoris

VZ FlowPod papildomas svoris. Kaina 25 EUR. Skaitykite plačiau »

VZ FlowPod prailgintas vienakojis

VZ Flowpod prailgintas vienakojis. Bendras ilgis 157 cm vietoj 137 cm. Kaina 59 EUR. Skaitykite plačiau »

Partneriai

Boom
SWIT
E-image
Glidecam
Hoodsmanusa
Varizoom
Cobracranes
Comer

© 2009 UAB "Lakona". Zarasų 24-1, LT 44143 Kaunas, El. paštas: . Visos teisės saugomos.

sprendimas: IMODUS